Hotel Alfacentrum, Valašské Klobouky

Masarykovo náměstí 42, 76601
od 700 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Hotel Alfacentrum se nachází v centru města Valašských Klobouk na jižní straně Masarykova náměstí. Město je známé pořádáním kulturních akcí regionálního významu, zejména Valašského jarmaku, Valašskoklobouckého kumštování, Setkání muzikantů v Bílých Karpatech, ale i dalšími menšími akcemi, jako jsou koncerty kapel různých žánrů, cimbálovek, výstavami umělců, malířů, dřevořezbářů, sochařů aj.

Další informace

Město je přirozeným spádovým místem jihovýchodního Valašska ležící v Chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty, která je zařazena do sítě biosférických rezervací UNESCO. Kromě nádherné krajiny a zdravého prostředí zde naleznete řadu architektonických památek, zejména stavby valašskoklobouckého rodáka Huberta Gessnera, jednoho z nejvýznamnějších středoevropských architektů první poloviny 20.století, působícího později v Brně a ve Vídni. Ve městě se dochovalo rovněž několik původních soch a valašských dřevěnic.Město je centrem celé oblasti, které má dobré autobusové i vlakové spojení do všech větších měst v okolí.

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj
1.800 Kč
Domácí mazlíček
100 Kč
Dvoulůžkový pokoj
990 Kč
Jednolůžkový pokoj
700 Kč
Třílůžkový pokoj
1.500 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Kadeřník, holič
Kosmetika, manikúra, pedikúra
Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Terasa
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
35
Čtyřlůžkové pokoje
2
Dvoulůžkové pokoje
12
Kapacita restaurace
60
Počet apartmánů
1
Třílůžkové pokoje
1

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Satelit, kabelová TV
TV
WC

Restaurace

Restaurační služby jsou poskytovány ve stylu obvyklé moravské pohostinnosti. Dále se nabízí oslavy narozenin a životních jubileí,svatební hostiny,smuteční hostiny, rauty, absolvenstské srazy, aj.

Kongresové možnosti

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Bowling, kuželky
Cyklostezky
Fitness, posilovna
Jezdectví, koně
Kulečník, billiard
Lyže, snowboard
Půjčovna aut
Solárium
Sportovní hala
Tenisový kurt
Volejbalový kurt

Okolí

Valašské Klobouky se nachází v Chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty.Na hřebeni Královec se nachází nová rozhledna.Všude jsou značené turistické trasy, cyklotrasy, běžkařské trasy a lyžařský vlek.V blízkém Brumově je zřícenina středověkého hradu.Regionální význam mají pravidelné jarmarky, zejména Mikulášský, které se konají právě na náměstí v centru před hotelem Alfacentrum.

Mapa

Autobus 100m
Vlak 1km
Velká mapa