Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme

Penzion Dobré Hnízdo, Zlín

Fügnerova 309, Zlín, 76302
od 900 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 500m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Restauraci a penzion Dobré Hnízdo jsme vytvořili s jediným cílem, a to nabídnout Vám, našim zákazníkům, příjemné místo, kam se budete rádi vracet. Interiér naší restaurace a pestrá nabídka kvalitních jídel přímo vybízí k tomu, aby si každý z nás dokázal odpočinout od každodenního stresu a vychutnal si alespoň malou chvíli klidu a odpočinku.

Další informace

Penzion Dobré Hnízdo Vám nabízí příjemné ubytování v  pokojích typu Superior. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, fénem, postelemi s kvalitními matracemi s potahem z Aloe vera a možností výběru ze dvou stupňů tvrdosti matrace (při včasné rezervaci připravíme na přání hosta). Váš dobrý spánek zajistí také antistresové polštáře. Všechny pokoje také disponují satelitními LCD TV a wifi připojením. Dále nabízíme parkování u penzionu zdarma a milovníkům cyklistiky rádi poskytneme možnost úschovy kol. Snídaně si návštěvníci penzionu vychutnají ve stylové restauraci Dobré Hnízdo, kde Vám nabídneme výběr z několika snídaňových menu. Kromě snídaní budeme potěšeni, když příjemné prostředí restaurace využijete i pro posezení u oběda, večeře či nad sklenkou dobrého vína.

Ceny

Dvoulůžkový pokoj
1.300 Kč
Jednolůžkový pokoj
900 Kč
Přistýlka
200 Kč
Třílůžkový pokoj
1.700 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Nekuřácké pokoje
Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Úschovna kol, lyží

Kapacita ubytování a služeb

Dvoulůžkové pokoje
4
Jednolůžkové pokoje
1
Třílůžkové pokoje
1

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC
Lednička

Restaurace

Restaurace a penzion Dobré Hnízdo nabízí možnost pořádání oslav, svateb či večírků! Plánujete rodinnou oslavu, menší svatbu nebo firemní večírek? Přijeďte se podívat do naší nově otevřené nekuřácké restaurace. Nabízíme možnost uzavření restaurace pro Vaši akci, ubytování v 6 nově zrekonstruovaných dvoulůžkových pokojích a soukromé parkování. Kapacita restaurace je 35-50 osob podle typu pořádané akce. Kromě vnitřních prostor je možno také využít přilehlou zahrádku, rádi Vám zajistíme zapůjčení párty stanů, teplometů a jiné.

Sportovní možnosti v okolí

Aerobic, cvičení
Cyklostezky
Fitness, posilovna

Mapa

Centrum 500m
Autobus 150m
Vlak 150m
Velká mapa