Penzion Jarmilka, Luhačovice

Družstevní 154, 76326
od 350 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 1km

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Penzion Jarmilka se nachází v klidné části Luhačovic asi 10 min. chůze od autobusového i vlakového nádraží. Návštěvníkům jsou k dispozici moderně vybavené apartmány s vlastní kuchyní a sociálním zařízením. Dále můžete k odpočinku využít prostorné a kryté bakóny.

Zapakrovat své vozidlo je možné v uzařeném dvoře Penzionu Jarmilka. Pokud hodláte v Luhačovicích trávit aktivní dovolenou a přivezete si kola, lze si je bez problémů uschovat v uzamčené garáži Penzionu Jarmilka.

Další informace

 AP1 je  velmi slušně zařízený apartmán ( 1.NP ) se samostatnou sociálkou a kuchyní ( zde je k dispozici další lůžko s přistýlkou, pohodlná rozkládací spací pohovka ), jedna ložnice ( manželské postele ) s prostorným balkonem; cena za noc u pobytu na 2 až 3 dny  400 až 500 Kč/osoba, nad 3 dny 350 Kč/ osobu/noc; při týdenním využití AP  jednou osobou cena / noc 400 Kč, jedno dítě do 3 let zdarma; děti od 3 do 15 let u pobytů do 3 dnů 300 Kč/noc, nad 3 dny 250 Kč/noc ); kapacita až 4 lůžka; v apartmánu je k dispozici plně vybavená kuchyňka s nádobím, lednicí, mikrovlnkou, elektrickým dvouvařičem, velká remoska - můžete si zde  pohodlně připravit snídani … ( domácí obuv žádoucí ); Váš PC možno připojit přes PC  zásuvku  k internetu nebo přes WiFi, je zde instalováno i domácí kino. AP je KLIMATIZOVÁN 

AP2 je  velmi slušně zařízený apartmán ( 1.NP ) se samostatnou sociálkou a kuchyní ( zde je k dispozici další lůžko s přistýlkou ), dvěma samostatnými ložnicemi L1 s variabilním uspořádáním postelí, L2 – dvojlůžko, pohodlná rozkládací spací pohovka prostorný krytý balkon; cena za noc u pobytu na 2 až 3 dny  400 až 500 Kč/osoba, nad 3 dny 350 Kč/ osobu/noc; při týdenním využití AP  jednou osobou cena / noc 400 Kč, jedno dítě do 3 let zdarma; děti od 3 do 15 let u pobytů do 3 dnů 300 Kč/noc, nad 3 dny 250 Kč/noc; při týdenním využití AP  jednou osobou cena / noc 400 Kč ); kapacita až 4 lůžka; v apartmánu je k dispozici plně vybavená kuchyňka  s  nádobím, lednicí, mikrovlnkou, elektrickým dvouvařičem, velká remoska – můžete si zde pohodlně připravit snídani ( domácí obuv žádoucí ); Váš PC možno připojit přes PC  zásuvku  k internetu nebo přes WiFi, je zde instalováno i domácí kino. AP je KLIMATIZOVÁN 

AP3 je  slušně zařízený apartmán ( přízemí - oddělené postele ) se samostatnou sociálkou a  kuchyňkou linkou, k apartmánu patří kryté venkovní posezení; cena za noc u pobytu na 2 až 3 dny 400 Kč; nad 3 dny 300 Kč; jedno dítě do 3 let zdarma; děti od 3 do 15 let u pobytů do 3 dnů 250 Kč/noc, nad 3 dny 220 Kč/noc při týdenním využití AP  jednou osobou cena / noc 350 Kč ); kapacita 2 lůžka; v apartmánu máte k dispozici plně vybavený kuchyňský kout s nádobím, lednicí, mikrovlnkou, elektrickým dvouvařičem, velká remoska - můžete si zde pohodlně připravit snídani ( domácí obuv žádoucí ); Váš PC možno připojit přes WiFi. 

AP4 je  velmi slušně zařízený 3 pokojový byt ( 3.NP ) se dvěma samostatnými ložnicemi L1  – manželské postele, L2 s oddělenými postelemi - viz www - nový AP ), balkon pro posezení; cena za celý AP činí 1.400 Kč / noc; při pobytu do tří nocí včetně 1.600 - 2.000 Kč / AP / noc; kapacita 4 lůžka; v apartmánu je k dispozici plně vybavená kuchyně s elektrickým sporákem, nádobím, lednicí, mikrovlnkou - můžete si zde pohodlně připravit snídani, i uvařit oběd, večeři apod. (domácí obuv žádoucí ); je zde instalováno domácí kino, Váš PC možno připojit přes PC  zásuvku  k internetu nebo přes WiFi. AP je KLIMATIZOVÁN.

Ceny

Apartmán
1.600 Kč
Cena za osobu
350 Kč
Čtyřlůžkový pokoj
1.600 Kč
Dvoulůžkový pokoj
700 Kč
Jednolůžkový pokoj
400 Kč

Při ubytování jedné osoby ve dvoulůžkovém AP je cena stanovena dohodou.Při ubytování dvou osob v AP4 je cena stanovena dohodou.Lázeňský poplatek činí 15 Kč/ osoba a noc. Minimální počet nocí = 2, v sezónu ( červen až srpen ) = 5 nocí.

Služby

Parkoviště
Parkoviště uzavřené
Pronájem kol
Připojení k internetu
Recepce non-stop
Rodinné pokoje
Terasa
Zahrada
Úschovna kol, lyží

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
10
Čtyřlůžkové pokoje
2
Dvoulůžkové pokoje
2
Počet apartmánů
3

Vybavení pokojů

Balkón
Klimatizace
Kuchyňka
Lednička
Mikrovlnná trouba
Satelit, kabelová TV
TV
Videopřehrávač
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

V Luhačovicích je mnoho možností pro stravování, zábavu, kulturu

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty
Aerobic, cvičení
Bazén venkovní
Bazén vnitřní
Bowling, kuželky
Běžkařské stopy
Cyklostezky
Fitness, posilovna
Golf
In-line bruslení
Jezdectví, koně
Koupání řeka, jezero
Kulečník, billiard
Létání
Minigolf
Půjčovna kol
Půjčovna lodí
Půjčovna lyží
Rybolov
Solárium
Sportovní hala
Squash
Tenisový kurt
Volejbalový kurt

Okolí

Destinace které můžete navštívit: Baťův kanál s možností zapůjčení loděk a lodí na projížďky po MoravěBuchlov - hrad, Buchlovice – zámek s parkem a zahradnictvím, Hodonín, Kroměříž – Arcibiskupský zámek s Podzámeckou zahradou, Arcibiskupské vinné sklepy, Květná zahrada, Bezručův park, Kuželov – větrný mlýn, Kyjov – oblast Slovácko, Lopeník – rozhledna 900 m, Mikulčice -areál slovanského velkomoravského hradiště, Modrá, Petrov, Strážnice - skanzen, Uherský Brod s aqua centrem DELFÍN provozovaným celoročně.Uh. Hradiště – Staré Město s přístavištěm Baťova kanálu, Uh.Brod – vodní centrum s celoročním provozem, Velehrad, Velehrad – Modrá, Vizovice – zámek + výrobní závod likérů Jelínek, Vizovice - zámek se zámeckou záhradou a galeriíZlín – krajské město se zámkem + obuvnické muzeum, Zlín – Malenovice – středověký hradZOO Lešná se zámečkemTrenčín ve Slovenské republice – město módy, známý hrad

Mapa

Centrum 1km
Autobus 100m
Vlak 600m
Velká mapa