Penzion Millenium, Zlín

Čepkovská 774, 76001
od 1.500 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Penzion Millenium nabízí pro své zákazníky příjemné a moderní ubytování v klidné lokalitě v centru Zlína. K nabídce ubytovacích služeb patří i možnost stravování v naší přilehlé restauraci Králova Vila. 

Další informace

V šesti pokojích jsme schopni ubytovat až 10 hostů. Nabízíme možnost školení, seminářů a rodinných oslav do 20 osob. V případě i většího počtu osob je k dispozici vedlejší restaurace Králova Vila. Pro firmy a malé společnosti připravíme řízené degustace vín.

Součástí penzionu je vinotéka kde nabízíme široký výběr vín z evropských vinařství k degustaci i zakoupení. Specializujeme se na dovoz německých vín z oblastí Porýní, Mosel a Pfalz. Z Francie dovážíme vína z oblastí Alsasko a Burgundsko. Nově jsme zařadili vína z Nového Zélandu. Z českých vinařství je v nabídce léty prověřená značka Veverka Čejkovice.

Penzion je nekuřácký. V celé budově je Wi-fi internet zdarma a kvalitní kabelové připojení. Na nádvoří penzionu je 5 parkovacích míst, která jsou nezastřešená a střežena kamerovým systémem.

Pár minut chůzí od penzionu se nachází nákupní středisko Čepkov, na nedalekém náměstí Míru je obchodní centrum Zlaté jablko, kde je možné navštívit také kino GA Cinema.

V ceně každého pokoje je parkovací místo/pokoj a snídaně ve formě snídaňového lístku. Součástí každého pokoje jsou nově zrekonstruované moderní koupelny se sprchovými kouty. Pokoje jsou vybaveny TV, Wifi s připojením zdarma a telefonem s přímou volbou pro volání do recepce.Všechny pokoje jsou vybaveny lůžkovinami z antialergických materiálů. Nabízíme 3 pokoje jednolůžkové a 3 pokoje dvoulůžkové.

Ceny

Cena za parkování (auto)
100
Dvoulůžkový pokoj
1.800 Kč
Jednolůžkový pokoj
1.500 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Terasa
Zahrada

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Cyklostezky

Mapa

Velká mapa