Penzion Sokolská Zlín, Zlín

Sokolská 422, 76001
od 990 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 500m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Penzion Sokolská nabízí moderní ubytování v centru Zlína. Disponuje šesti ubytovacími jednotkami - kromě třech pokojů navíc i luxusnějším pokojem superior, apartmánem a mezonetovým bytem. Vybavení každého pokoje doplňuje luxusní ložní prádlo včetně kvalitního domácího textilu. Snadná dostupnost autem nebo městskou hromadnou dopravou jsou dalšími hlavními výhodami umístění penzionu, který se ale jinak nachází v klidné části Zlína.

Další informace

Penzion přináší ubytovaným hostům brilantní servis na nejvyšší úrovni a zajištění maximálního soukromí a diskrétnosti v přívětivém a rodinném prostředí. Každý pokoj je zabezpečen elektrickým zámkem, přičemž ubytování hosté obdrží přístupovou kartu. Při platbě předem můžeme našim stálým hostům zaslat prostřednictvím SMS a mailem přístupový kód pokoje.

Objekt je střežen kamerovým systémem a v jeho celém areálu je zajištěno stabilní a silné Wi-fi připojení. Příjemné prostředí penzionu doplňuje venkovní nový bazén s krásnou pergolou (nyní v přípravě), jež nabízí perfektní zázemí i pro rodiny s dětmi. Parkovat lze zdarma ve dvoře penzionu, které je pod kamerovým systémem a nebo kolem penzionu.

V blízkosti penzionu je zastávka MHD, která vede přímo do vyhlášené zoologické zahrady na Lešné.
Naproti penzionu najdete obchod s potravinami, vinotéku a kadeřnictví. V blízkosti (asi 300 metrů od penzionu) se nachází také restaurace a masáže.

Ceny

Dvoulůžkový pokoj
1.290 Kč
Jednolůžkový pokoj
990 Kč

Služby

Bazén
Parkoviště hlídané
Připojení k internetu
Terasa
Kadeřník, holič
Nekuřácké pokoje
Parkoviště uzavřené
Rodinné pokoje

Kapacita ubytování a služeb

Dvoulůžkové pokoje
4
Počet apartmánů
2
Třílůžkové pokoje
2

Vybavení pokojů

Lednička
TV
Vlastní koupelna
WC
Kuchyňka
Mikrovlnná trouba
Satelit, kabelová TV

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Bazén venkovní

Mapa

Centrum 500m
Autobus 2m
Vlak 700m
Velká mapa