Rekreační areál Revika, Vizovice

Lázeňská 1035, 76312
od 175 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Rekreační areál Revika - možnost ubytování v penzionu, hlavní budově a chatkách. 

Další informace

Areál je vhodný zejména pro ty, kteří hledají aktivní, ale i pasivní odpočinek a chtějí poznat náš kraj. V okolí se nachází dobře značené turistické stezky a cyklo trasy.

REVIKA nabízí celoroční ubytování a stravování, rekreační pobyty, sportovní soustředění, rodinné rekreace, školy v přírodě a školní výlety, dětské tábory, pořádání svateb, rodinných oslav či firemních akcí.

V areálu jsou k dispozici 3 hřiště, tenisový kurt, venkovní bazén, minigolf a ohniště. Hosté můžou využít také saunu s odpočívárnou.

Ubytování
  • hlavní budova - celková kapacita 110 míst ve 2-4 lůžkových pokojích, na pokoji umyvadlo, sociální zařízení je na chodbě. Celoroční provoz je v zimě podmíněn minimálním množstvím ubytovaných, a to 30 osob. V přízemí se nachází  jídelna s kapaitou 100 míst, TV místnost pro cca 30 lidí, velký sál s parketami - univerzální, dá se využít pro taneční aktivity, cvičení, hry i školení apod.

 

  • penzion - kapacita max. 24 míst ( 6x2 lůžkový pokoj, 3x4 lůžkový pokoj. Jsou možné i přistýlky), pokoje včetně sociálního zařízení, ledničky a TV. V přízemí se nachází restaurace s kapacitou cca 55 míst. Mimo sezónu od listopadu do března je ubytování možné pouze o víkendech, jinak po domluvě.

  • chatky - 6 chatek s kapacitou jedné chatky 12-17 míst, 4 pokoje + soc. zařízení a hala sloužící k posezení. Ubytování je možné jenom sezónně.(jaro-podzim)

Ceny

Cena za osobu
175 Kč
Plná penze
270 Kč
Polopenze
180 Kč
Snídaně
85 Kč

Ceny se liší dle typu ubytování.

Služby

Masáže
Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Sauna
Terasa
Wellness služby

Restaurace

Stravování

Celoroční stravování je zajištěno v útulné restauraci penzionu s kapacitou 55 míst. Restaurace nabízí příjemný interiér s krbem a možností využití prostoru pro uspořádání svateb, rodinných oslav či firemních večírků.

Od října do konce dubna je restaurační provoz omezen – otevřeno pouze o víkendech.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Cyklostezky
Fitness, posilovna
Minigolf
Tenisový kurt
Volejbalový kurt

Okolí

Dominantou města Vizovice je barokní zámek z 18. století, jehož součástí je i nádherná zámecká zahrada ve francouzském stylu. Krásný výhled na celý kraj se Vám naskytne z rozhledny Doubrava. Návštěvníci by také neměli opomenout exkurzi v Destillery Land, kde se můžou seznámit s principy výroby, historií a tradicí firmy Rudolf Jelínek a.s., výrobce alkoholických nápojů. 

Mapa

Velká mapa