Rekreační středisko Královec, Valašské Klobouky

Královec 460, 76601
od 150 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 3km

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Chceš změnu, potřebuješ vypnout ze všech stresů, najít pohodu, úsměv a dobré jídlo jaké vařívala babička?  Máš rád šumění stromů ve větru, ticho které budí ve tmě tmoucí? Královec je místo, kde nic není problém. Tak sedni do kočáru nebo na vlak a přijeď k nám na Valašsko do lůna Bílých Karpat.

Další informace

Chata Královec Postavili mne v 30.letech minulého století, protože je tu krásně a jsem srdcem východního Valašska. Když jsem vyhořela, postavili mne znovu do malebné krásy přírody. Neoplývám luxusem ani stříbrem a na nic si nehraji, ale klidem, pohodou a vůní toho čemu říkáme "tady jsem doma". Ano, jsme jiný a drsnější kraj, jsme Valašsko, ovšem se srdcem na dlani. Podělím se s Vámi o tyto krásy a věřím, že zde najdete to, co hledáte a potřebujete v dnešní době, to je klid, rodinná pohoda a atmosféra kouzelného koutu přírody. Vaše chata Královec.   BUNGALOVY HORNÍ ŘADA - Čtyřlůžkové bungalovy, s možností přistýlky a vlastní sprchou a WC. Každý bungalov má dvě ložnice se dvěma lůžky, kde na vás čekají v zimním období lůžkoviny v heboučkém mikroplyši. Kuchyňský kout je vybaven lednicí, varnou konvicí a běžnou výbavou na čaj a kávu. Není vybaven pro přípravu jídel. Vytápění stropními elektrickými panely. Celková kapacita - 5 bungalovů - 20 lůžek a 5 přistýlek.  

BUNGALOVY SPODNÍ ŘADA - Čtyřlůžkové bungalovy, s možností přistýlky a vlastní sprchou a WC. Jedna samostatná ložnice se dvěma lůžky, další dvě lůžka v nice v obývací místnosti. Ložnice jsou standartně vybaveny lůžkovinami, povlečením a ručníkem. Kuchyňský kout je vybaven pouze lednicí a není vybaven pro přípravu jídel. Vytápění stropními elektrickými panely. Celková kapacita - 6 bungalovů - 24 lůžek.

LETNÍ CHATKY - Turistické chatky vhodné pro táborové nebo příležitostné ubytování. Slouží pro turistické ubytování pouze v letním období, neboť nejsou vytápěny. Dřevěné chatky vhodné zejména pro školní výlety, školy v přírodě, letní tábor nebo pro skromného turistu. Kapacita letních chatek je 40 lůžek. V každé chatce jsou 2 patrové postele. Možnost zapůjčení lůžkovin na objednání.

Ceny

Cena za osobu
150 Kč
Cena za postel
300 Kč
Plná penze
280 Kč
Polopenze
200 Kč
Přistýlka
100 Kč

Služby

Bar
Dětský koutek
Nekuřácké pokoje
Parkoviště
Připojení k internetu
Sauna
Společenské prostory
Terasa
Vstup domácích zvířat
Rodinné pokoje
Zahrada
Venkovní ohniště / gril

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
96
Čtyřlůžkové pokoje
16
Dvoulůžkové pokoje
10
Kapacita restaurace
60
Šestilůžkové pokoje
1

Vybavení pokojů

Lednička
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

BAR - Kapacita barové  místnosti je  20 lidí. Bar je spojen s restaurací, v případě potřeby je možno oddělit. Vedle baru je salonek pro 20 osob.

Před vchodem do baru je letní zahrádka cca 20 míst k sezení.

Restaurace má kapacitu cca 40 lidí včetně salónku. Pro letní období je propojená dveřmi na terasu. Nabídka jídel vychází z tradiční domácí kuchyně, bez používání náhražek. Při pořádání skupinových akcí připravíme jídla dle Vašich přání (rauty, grilování, opékání selete aj.) 
Restaurace je připravena pro vás přichystat:

- stravování formou polopenze nebo plné penze
- stravování i pro klienty s dietními požadavky 
- svatební hostinu, s výběrem menu dle vašich požadavků 
- menu pro narozeninovou oslavu, setkání po letech, apod 
- gurmánské zážitkové víkendy
- oběd či večeři dle jídelního lístku

 

Salonek je určen pro uzavřené menší kolektivy nebo pro menší oslavy či jiné soukromé akce. Kapacita salonku je maximálně 20 osob. Jeho pronájem je zpoplatněn a je vždy nutné si jej předem objednat.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Golf
Koupání řeka, jezero
Tenisový kurt
Bazén venkovní
Bazén vnitřní
Bowling, kuželky
Jezdectví, koně

Mapa

Centrum 3km
Autobus 3km
Vlak 2.5km
Velká mapa