Restaurace a penzion U Johana, Zlín

Vizovická 410, Zlín, 76001
od 1.400 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 3.9km

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

V MODERNÍM VALAŠSKÉM STYLU JSME PRO VÁS PŘIPRAVILI UBYTOVÁNÍ, KTERÉ USPOKOJÍ I NEJNÁROČNĚJŠÍ HOSTY. VYBRAT SI MŮŽETE Z JEDNOLŮŽKOVÉHO, DVOULŮŽKOVÉHO A NEBO SVATEBNÍHO APARTÁNU.

Další informace

Naše ubytovací zařizení nabízí krásné jednolůžkové a dvojlůžkové pokoje. Pokud si budete chtít dopřát relax, využijte našeho svatebního apartmá s masažní vanou.

Každý pokoj v Penzionu U Johana Zlín disponuje koupelnou se sprchovacím koutem, toaletou, bidetem, fénem, ručníky, županem i pantoflemi. V pokojích se nachází televize, minibar a klimatizace. Celý objekt je pokryt wifi signálem s bezplatným přístupem k internetu. Kvalitní spánek zajišťují antialergické přikrývky a kvalitní zdravotní matrace.

Hosté mohou využít parkoviště, které nepřetržitě hlídá kamerový systém. V ceně pokoje je bohatá snídaně v naši restauraci. Naše ubytování ve Zlíně nabízí: jednolůžkové pokoje dvoulůžkové pokoje svatební apartmá s masážní vanou součástí každého pokoje je koupelna vybavena sprchou, bidetem, toaletou , vysoušečem vlasů , ručníky dle potřeb se županem i pantoflemi parkování , wifi free , TV , minibar, klimatizace, zdravotní matrace, antialergické peřiny parkování, hlídané kamerovým systémem k ubytování v ceně snídaně všechny pokoje jsou nekuřácké !

Ceny

Domácí mazlíček
500 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.750 Kč
Jednolůžkový pokoj
1.400 Kč
Přistýlka
650 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Připojení k internetu
Parkoviště hlídané
Dětský koutek
Zahrada
Parkoviště
Bezbariérový přístup
Nekuřácké pokoje
Restaurace
Vířivka
Služba praní
Výtah

Kapacita ubytování a služeb

Dvoulůžkové pokoje
7
Jednolůžkové pokoje
7
Kapacita restaurace
100
Počet apartmánů
1

Vybavení pokojů

Klimatizace
Vlastní koupelna
Minibar
TV
WC
Satelit, kabelová TV

Restaurace

Je jen málo míst, kde se člověk cítí opravdu uvolněně a dobře, naše restaurace k nim bezesporu patří, jak svým prostředím, tak kvalitou a profesionalitou celého personálu. Restaurace U Johana se nachází na okraji Zlína a ačkoliv je u cesty, je koncipována do přírody, letní zahrádka je obklopena květinami, zelení a nadohled je i dětské hřiště se skluzavkou pro naše nejmenší hosty. Dostanete se k nám jak trolejbusem, vlakem, pěšky, tak autem, které můžete zaparkovat v přední nebo zadní části objektu, kde je dostatek parkovacích míst.

Restaurace je nekuřácká.

Kongresové možnosti

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Cyklostezky
Golf
Motokáry
Rybolov
Solárium
Squash
Volejbalový kurt
In-line bruslení
Sportovní hala
Tenisový kurt

Mapa

Centrum 3.9km
Autobus 380m
Vlak 300m
Velká mapa