Penzion U Tonka, Vizovice

Masarykovo nám. 414, 76312
od 600 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Při návštěvě valašska, Vizovských vrchů a nebo přímo města Vizovice vám nabízíme ubytování ve stylovém prostředí v restauraci U Tonka.

Další informace

Nabízíme stylové ubytování ve dvoulůžkových pokojích nebo čtyřlůžkovém apartmánu s terasou a kuchyňkou v centru města Vizovice přímo nad restaurací U Tonka. Okolí Vizovic nabízí spoustu kulturních i sportovních zážitků. Možnost parkování a uschování kol. Nabízíme snídaňové menu a možnost objednání snídaně.

Vybavení pokojů

Všechny pokoje jsou vybaveny:

  • vlastní wc
  • vlastní sprcha
  • televizor
  • wifi připojení k internetu
  • vlak, bus a centrum v blízké vzdálenosti

Ceny

Apartmán
1.600 Kč
Dvoulůžkový pokoj
900 Kč
Jednolůžkový pokoj
600 Kč
Snídaně
120 Kč

Služby

Parkoviště
Restaurace
Připojení k internetu
Terasa

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

V restauraci U Tonka vám nabízíme teplá jídla formou poledních i víkendových menu, teplá jídla z domácí kuchyně, krajové speciality, jídla na grilu, různé speciality i tradiční jídla. Z nápojů si můžete vybrat z nabídky pivovaru Staropramen, kávu Dallmayr a mnoho dalšího. Těšíme se na vaši návštěvu.

Firemní akce

Kromě provozu samotné restaurace se zaměřujeme i na pořádání, zajištění a rozvoz oslav, večírků nejen u nás v restauraci, ale i v okolí Vizovic.
Restaurace poskytuje ideální prostředí pro rodinné oslavy. Zajistíme kompletní cateringové sužby pro firemní a společenské události, jak uvnitř restaurace, tak i ve vašich prostorách.

Mapa

Velká mapa