Ubytování v Lázních Luhačovice, Luhačovice

Mlýnská 977, 76326
od 320 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 300m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Apartmány pro 4 - 7 osob. www.dovolena-luhacovice.cz. Dům je vzdálen 100m od autobusového i vlakového nádraží, 200m od centra města, 400m je přímo do středu lázní na kolonádu a přibližně 2km na přehradu

Další informace

V přízemí je jeden pokoj se 3 lůžky a jednou přistýlkou na patro k přespání.Součástí pokoje je WC, sprcha a malá kuchyňka.V prvním patře je pokoj 2-4 lůžkový (pevná lůžka, nejedná se o přistýlky) a pokoj se 2 lůžky + jednou přistýlkou na patro pouze při více osobách.Společné sociální zařízení (WC a sprcha), které je součástí prvního pokoje, velká vstupní hala a zařízená kuchyň s jídelním koutem a ledničkou s mrazákem.V přízemí i v pokojích v patře je barevný televizo r(8 programů), šatní skříně, konferenční stolek s rádiem.  

V uvedených prostorách se nesmí kouřit pouze venku na terase. Parkování je před vilkou. Před vilkou se rovněž nachází velká travnatá plocha pro sportovní hry.

Parkování je přímo před domem na odstavném parkovišti.

Ve vilce není úschovna kol.  Předem je nutné nahlásit ubytovateli pokud si klient kola vezme s sebou, aby mohl být informován o dané situaci, případně kde je lze uložit. Kola nelze uschovat v apartmánu.

Ubytování poskytujeme celoročně.

WIFI zdarma

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj
320 Kč
Dvoulůžkový pokoj
360 Kč
Jednolůžkový pokoj
500 Kč
Třílůžkový pokoj
340 Kč

Služby

Parkoviště
Parkoviště uzavřené
Připojení k internetu
Restaurace
Terasa
Vstup domácích zvířat
Zahrada
Úschovna kol, lyží

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
16
Počet apartmánů
3

Vybavení pokojů

Balkón
Kuchyňka
Lednička
Satelit, kabelová TV
TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Před domem jsou přes ulici obchody s potravinami, v blízkosti jsou restaurační zařízení.

Mimo vlastního stravování jsou možnosti v mnoha restauracích a stylových zařízeních, a to jak v blízkosti ubytování, tak v centru města Luhačovice.

Sportovní možnosti v okolí

Aerobic, cvičení
Bazén venkovní
Bazén vnitřní
Bowling, kuželky
Cyklostezky
Fitness, posilovna
Golf
Jezdectví, koně
Koupání řeka, jezero
Létání
Půjčovna kol
Rybolov
Solárium
Sportovní hala
Squash
Střelnice
Tenisový kurt
Volejbalový kurt

Okolí

Kulturní využití:
Lázeňský kulturní program, kino, hudba, tanec, vystoupení známých umělců, galerie, lázeňské divadlo, lidové muzeum. V měsíci květnu na zahájení lázeňské sezóny se koná každoročně ,,Otevírání pramenů" s nádechem starých tradic.

Sportovní vyžití v místě:
Turistika, tenisové kurty. hala na sqaush, sportovní hala, kuželky, bowling, posilovny pro muže i ženy, masáže, rehabilitace, fitness, přehrada, koupaliště, kryté bazény, cykloturistika - vše v dosahu. Jízdy na koních. Rybářské závody v jarním a podzimním měsíci o putovní pohár Lázní Luhačovice s bohatou tombolou.

Sportovní vyžití v okolí:
Možnost vyhlídkových letů nad lázněmi Luhačovice, tandemové seskoky s padákem pořádané na letišti Uherské Hradiště - Kunovice. Baťův kanál v regionu Uherskohradišťsko - nástupní místo Staré Město. Cykloturistika po okolních lesích. Ve vilce není úschovna kol.  Předem je nutné nahlásit ubytovateli pokud si klient kola vezme s sebou, aby mohl být informován o dané situaci, případně kde je lze uložit. Kola nelze uschovat v apartmánu.

Zajímavosti Luhačovic:
Vláček - jízda po okolí Luhačovic, Luhačovická pouť.

Mapa

Centrum 300m
Autobus 200m
Vlak 200m
Velká mapa