Lázeňský a léčebný dům Praha, Luhačovice

Leoše Janáčka 379, 76326
od 1.050 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 800m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Lázeňský léčebný dům PRAHA

se nachází v Pražské čtvrti Luhačovických lázní. Luhačovice jsou největší moravské lázně s dlouholetou tradicí. Leží v nadmořské výšce 250 m.n/m, čímž se stávají velmi vhodnými pro léčení mnoha chorob, zejména horních cest dýchacích, ale ostatních, které se v Luhačovicích léčí. Luhačovice a jejich okolí, jsou mimo jiné považovány za lázně klimatické. Množství lesů, krásná příroda, absence průmyslu zaručuje vzácnou čistotu ovzduší celé této rekreační a lázeňské oblasti, která se nachází v chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty.

Další informace

Lázeňský léčebný dům PRAHA má jedno a dvoulůžkové pokoje, část pokojů je tří a čtyřlůžkových. Všechny pokoje mají sociální zařízení, sprchu, WC.

Lázeňská jídelna  s barem má 140 míst. Cukrárna 26 míst. V letním období je k dispozici venkovní zahrádka s 80 místy a odpočinková plocha s lehátky ke slunění u krytého bazénu. K odpočinku slouží vybudované a volně přístupné čtyři terasy umístěné na východní a západní stranu domu.

V budově je salonek pro různá společenská setkání, posilovna pro ubytované zdarma, tělocvična se stolem na stolní tenis, kulečníkový stůl, v letních měsících ruské kuželky.

Příjemné chvíle Vám zprostředkuje krytý bazén nepravidelného tvaru, hluboký 1,3 m, opatřen cvičebními madly po stranách. Svou velikostí 12,5 x 4-8 m je příhodný k plavání. Voda je ošetřena ozónem namísto chlóru, takže žádné chemikálie, jen čistá voda a kyslík, které oblažují. Bazén slouží nejen k rehabilitačnímu cvičení, ale k odpolednímu relaxačnímu plavání, čemuž napomáhají optimistické malby na stěnách. Stačí si chvilku pobýt v prostorách bazénu připomínající antické lázně. Můžete se mezi sloupovím, okny do přírody a freskovou výzdobou alespoň na chvíli cítit jako římský patricij. Ostatně ani dlažba nemá svým charakterem daleko k mozaice. Kousek starého Říma v našem případě slouží zdravotně postiženým k navrácení jejich zdraví. Najdete zde rehabilitační chodník se střídavě teplou a studenou vodou, vířivkou a masáží nohou, v bazénu masážní lavici s vířivkou na záda, vodní rotoped na procvičení  dolních končetin a finskou saunu.

Léčebné procedury jsou soustředěné „pod jednou střechou“ v přízemí budovy. Budou Vám předepsány individuálně na základě vstupní prohlídky  našim lékařem.

Nabízíme např. různé druhy elektroléčby, parafinové,  bio voskové a rašelinové zábaly, podvodní masáž, přísadové a perličkové koupele, inhalace, léčebný tělocvik, různé druhy masáží, skotský střik a řadu dalších.

Naše zdravotnické oddělení poskytuje komplexní služby pro ambulantní pacienty, které k nám posílají na doléčení ostatní lékaři specialisté.

Bonus v ceně pobytu:

vstup do krytého bazénu s bez chlórovou úpravou vody ozónem pod odborným dohledem rehabilitačního pracovníka s možností využití hydromasážní lavice v bazénu, letní slunění na venkovní terase, možnost využití vodního rotopedu na posílení dolních končetin a zádového svalstva, možnost využití vířivky nohou s rehabilitačním chodníkem teplé a studené vody, vhodné na prokrvení dolních končetin, možnost využité posilovacích strojů, pitnou kůru minerálních léčivých pramenů, bezplatné parkování v areálu lázeňského komplexu, připojení WIFI.

Za poplatek je možné realizovat léčebné procedury a různé výpůjčky předmětů a sportovního nářadí


Ceny

Cena za osobu
1.050 Kč

Snídaně v ceně


1 noc/osoba základní cena se snídaní a s DPH. Konkrétní cena je podle velikosti a druhu pokoje

Služby

Připojení k internetu
Masáže
Terasa
Parkoviště
Společenské prostory
Wellness služby
Bazén
Restaurace

Kapacita ubytování a služeb

Čtyřlůžkové pokoje
2
Dvoulůžkové pokoje
66
Jednolůžkové pokoje
16
Kapacita restaurace
90
Třílůžkové pokoje
8

Vybavení pokojů

WC
Vlastní koupelna

Kongresové možnosti

Firemní akce

Možnost využití konferenčních prostor pro 15, 40. 50 i 250 osob ve 4 sálech.

Sportovní možnosti v okolí

Bowling, kuželky
Tenisový kurt

Okolí

V blízkosti lázeňského domu, cca 150 m, je sportovní areál, minigolf, tenisové kurty (v zimě krytá vyhřívaná hala) a dráhový kuželník. Nachází se na pěší zóně Jurkovičovy aleje v jejímž pokračování je přehrada vzdálená deset minut chůze. Podle zájmu je možná letní zimní turistika, tratě na běžky, v zimě lyžařský vlek dlouhý cca 250 m ve středu města. Od lázeňské kolonády je lázeňský dům vzdálen cca 500 m.

Mapa

Centrum 800m
Autobus 10m
Vlak 1.5km
Velká mapa