Valašský šenk, Vizovice

Lázeňská 451, 76312
od 500 Kč
apartmán/noc (zobrazit další ceny)

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 2.5km

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Areál Valašského šenku se nachází v krásném prostředí Vizovických vrchů, v místě, kde se původně nacházely termální lázně. V zimě je zde možnost lyžování v blízkých lyžařských střediscích a v létě turistických procházek.

Další informace

V hlavní budově celého areálu se nachází restaurace a salónek s kapacitou 75 míst a dále ubytování s 37 lůžky. Za hlavní budovou je venkovní bazén a soukromé parkoviště, které slouží ubytovaným hostům.

V druhé budově areálu se nachází tzv. „Jelínkova izba“, která nabízí kapacitu 25 míst zejména pro rodinné oslavy či firemní školení. V areálu se také nachází velký venkovní gril a zahrádka s dětským koutkem.Valašský šenk poskytuje ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích dvou kategorií.

Pokoje první kategorie jsou standardně vybaveny sociálním zařízením se sprchovým koutem, televizí a balkónem. Kromě těchto pokojů je k dispozici levné ubytování turistické třídy se sociálním zařízením na patře. Ubytovaní hosté mají k dispozici soukromé parkoviště a bazén.

Ceny

Cena za osobu
500 Kč
Domácí mazlíček
100 Kč
Dvoulůžkový pokoj
600 Kč
Jednolůžkový pokoj
800 Kč
Snídaně
100 Kč
Třílůžkový pokoj
900 Kč

Turistický pokoj - společné sociální zařízení na chodbě. Děti bez nároku na lůžko 0 Kč, do 10 let 150 - 300 Kč / den, nad 10 let 300 - 500 Kč / den

Služby

Bezbariérový přístup
Dětský koutek
Parkoviště uzavřené
Připojení k internetu
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
37
Čtyřlůžkové pokoje
3
Dvoulůžkové pokoje
4
Kapacita restaurace
45
Počet apartmánů
8
Třílůžkové pokoje
6

Vybavení pokojů

Balkón
Lednička
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Interiér Valašského šenku je stylově zařízen. Nechybí krb s otevřeným ohněm a příjemnou atmosféru dotváří množství dobových valašských předmětů, takže se návštěva šenku podobá téměř výletu do skanzenu. Potěšit se můžete starými dýmkami, hrnci kameňáky, dřevěnými formami na máslo. Kromě tradičních valašek si lze prohlédnout cepy na obilí, kolovrat, váhy našich prababiček, starobylé lyže i díla valašských lidových umělců. Celková kapacita restaurace je 45 míst a kapacita salónku 25 míst.

Kongresové možnosti

Firemní akce

Pořádáme firemní semináře, workshopy, teambildingy, večírky, školení.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Cyklostezky

Mapa

Centrum 2.5km
Autobus 2.5km
Vlak 3.5km
Velká mapa